Destek Ol

Bir Blog Açmayı Düşündüğümde Bu Uğurda İlk Çalışmalarımı 2007-2008 Yıllarımda Başladım. Hiçlikten Gelen’i ilk Kurduğum Zaman Her Gün Değil Hissettikçe Yazacağıma Dair Sözüm Oldu Kendime. Zevk ve Keyifle De Yayınlarıma Başladığım Günden bu Güne Devam Ediyorum. Bu Yayınlarım İle Özgün ve Bilgilendirici Yazılarla Desteklemeyi Hedefledim Hep Blog’umda. Sizden Tek Ricam Bana bir Şekilde Destek Olmanız. Hiçlikten Gelen’e Destek Olmanın Pek Çok Yolu Var.

1. Yorum Yazın
Her Blogcu Gibi Bende Yazılarıma Yorum Geldiğinde Seviniyorum. Yazdığım Yazılara o Ko nuyla İlgili Kendi Fikirlerinizi, Eleştirilerinizi, Teşekkürlerinizi Mail Yolladığınız Gibi Yorum Yazarak Bana Destek Diğer Okuyucularıma da Cesaret Vermiş Olursunuz.

2. Abone Olun
Yazılarıma e-posta ile Abone Olabilirsiniz. Yazılarımın Daha Fazla Kişiye Ulaştığını Bilmek Hem Motivasyonumu Hem de Yazılardaki Kaliteyi Arttırıyor.

3. Sosyal Medyada Takip Edin
facebook'da beğenerek, twitter’da Takipçim Olarak, pinterest'te Takip Ederek ve google plus'da  Çevrelerinize Ekleyerek de Bana Destek Olabilirsiniz.

4.Tweetleyin
"Twitter Hesabımdaki Paylaşımları’mı” retweet atarak bana destek olabilirsiniz.

5.Link Verin
Blogrollunuzda Yer Varsa, Oraya Hiçlikten Gelen’i Ekleyerek Bana Destek Olabilirsiniz.

6.Hiçlikten Gelen ve Hakkımda Yazı Yazın
Hiçlikten Gelen Hakkında Bir Yazı Yazıp Okuyucularınıza Blogumdan ve Bende Bahsede Bilirsiniz Bu Şekilde Bana En Büyük Desteği Vermiş Olursunuz.

7.Yazıları Paylaşın
Bildiğiniz Gibi Tüm Blog Yazılarımın Altında Çok Kullanılan Sosyal Paylaşım Sitelerine Ait Butonlar Bulunuyor. Eğer Facebook, Twitter,Pinterest  veya Google+ Hesaplarınız Varsa Bu Butonları Kullanarak Yazılarımı Paylaşabilir, Tweet veya Pin’leyebilirsiniz.

8.Alexa'da Yorum Yazın Ve Oy Verin
Eğer blogunuzu Alexa'ya eklediyseniz bir Alexa hesabınız vardır. Alexa Hiçlikten Gelen'e Giderek Yorum Yazabilir ve Oy Verebilirsiniz.