17 Haziran 2015 Çarşamba

Beni Olduğum Gibi Sev!

Beni Olduğum Gibi Sev!
Aklındaki Kalıplara Sokmaya Çalışma.
Sev Sadece! Sorgulama "Ne, Neden Böyle" diye. Seviyorsan Hemen Vaz Geçme Dur Yamacımda Tanımaya Çalış Beni...
Gözlemle Ama Zihninle Anlamaya Çalışma Beni; Kalbinle İzle Beni Ezberindeki Kalıplara Sokmaya Çalışma; Sığmam Ben Oraya.
Beni Bir Sıfata İndirgemeye de Çalışma, Etiketleme Mesela Hareketlerimi, Mesleğimi, Çevremi ; Bunlar Her An Değişebilecek Şeyler.
Benim Gerçeğimi Görmeye Çalış Görselime Takılma...
Korkma AŞKIM'dan da Çoşkumdan da...
Benim AŞKIM Kocaman! Dilediğin Kadarını Seninle Paylaşırım.
Asla Beklentim Olmaz, Seni de Suçlamam. Seni Seviyorum Diye Sen de Beni Benim Sevdiğim Gibi Sev Demem. İstemem de En Başta.
Sen de Bildiğin Gibi Sev Beni : Yeter ki Gerçek Olsun Her Adımın.
SEVİYORCULUK Oynamadan Kalıpsız Sev Beni. Beni Kontrol Etmeye Çalışma. Kontrol Etmeye Çalışmak Korkudan Gelir! Korku Varsa da Sevgi Terk Eder Orayı! Bunu Yaşama ve Yaşatma...
Korkma Benden, Beni Kaybetmekten, Bana Yetememekten, Beni Kırmaktan, Benim Tavırlarımdan...
Ya da Tam Tersi!!!
Bırak Kendini Bildiğim Gibi Olma! Bilmediğin Gibi Ol Hatta! Yeter ki Kendin ol ! AŞKIM'ın Büyüklüğünden, Çoşkusundan Korkma! Sorumlu Gibi Hissetme Kendini! "O" "AŞK" "BENİM" Nasılsa. Sana Doğru Aksa da Kaynağı Benim! KURUTMA..!
Yansıması Sensin AŞKIM'ın Ama Sebebi Benim! O Nedenle Sorumluluk Hissetme AŞKIM'a Sadece Tadını Çıkar. "Ayıp Olur, Şunu Yapayım" Gibi -meli./-malı' larınla Karmaşık Hale Getirme AŞK'ı...
AŞK Basittir! Nettir Yalındır!
Üstüne Düşünülmez Sadece Yaşanılır. Yaşa Sen de Dilediğince. Ya da YaşamaSenin Ruhuna Ağır Gelecekse...
Ben Tek Başıma da Yaşarım Nasılsa ve Keyifle! Olması Gerektiği Gibi Yani...
Şöyle Düşün :
Muhteşem Bir Manzaraya Karşı Oturmuşum, Keyif Yapıyorum. Sağlığım Yerinde ve Her Şey Her Zamanki Gibi Olması Gerektiğince Kusursuz...
Ben Zaten Keyifliyim. İşte Bu Manzara Benim AŞKIM, Sana Hissettiğim! Sen Dilersen Benimle Dilediğin Kadar Manzarayı İzlemeye Ya da Tadını Çıkartmaya Yanıma Gelirsin. "O" Zaman Birlikte Paylaşırız AŞK'ı ve Dilersen Beni Başka Yerlere de Götürebilirsin, Başka Bilmediğim Manzaralara Mesela...
AŞK'ı Çoğaltırız Birlikte... Eğer Gelmek İstemezsen de Sorun Etmem Ben. Üzülürüm Belki Biraz Ama Manzaraya Küsmem, Yalnızlığıma Lanet Etmem Onun da Tadını Çıkartmasını Bilirim.
Manzara Benim Ya; Elbet İzleyen; Aynı Açıdan Bakan Çıkar Karşıma Bilirim. Dünya'nın Akışını Bilirim Yalnız Kalmam ki Ölene Dek Ben İstemezsem. Elbet Yaradan Birini Yollar Eşlik Etsin Dualarıma Diye.
Ona Güvenirim, Sana Güvendiğim Gibi. Tadını Çıkarırım Yalnızlığımın!!!
Ben Sana Çatmam Her Hangi Bir Kararından Dolayı. Çünkü Duygularımla Keyif Çatmak İçin Doğdum Bu Dünya'da/ya! Ben Duygularımın Hepsini Severim Ayırmam "Bu İyi", "Bu Kötü" Diye. Hepsini Hakkıyla Yaşarım! İstersen Bunların Hepsinden Birer Parça Bahsederim de...
Yine de " Canın Sağ Olsun Her Uyandırdığın Duygum İçin" Der Akarım Hayatta. "O" Nedenle Aklınla Yaklaşma Bana Anlayamazsın. Yanıma Egonla da Yaklaşma! Korkularından Soyun Gel, Geleceksen Eğer. Ben Senin Egonu da Severim Ama Sen Beni Olduğum Gibi Göremezsin Egondan Ötürü..!
Ego Puslu, Pürüzlü Bir Cam Gibidir ; Olanı Olduğu Gibi Görmene Mani Olur!
"Yanıma Yakışır Mı?, Yanında Nasıl Olurum?" Diye Düşünme.
Konu Ben Olunca Bırak Düşüncelerini Özgürce; Zihninle Gelme Bana Kalbinle Gel!
Sen Zihninde Kurguladıklarından İbaret Sınırlı Bir Varlık Değilsin; Gönlünün Derinliğindeki Sınırsız Varlıksın Unutma! Bana Sınırlarınla Değil, Sınrsızlığınla Gel!
Bilmediğin Sorulara Karşın Benim Sevgim Değişmez Sana. Sen Seni Sevmeme İzin Verdiğin Sürece...
Eğer ki Ben de Bilemezsem Sorduğun Soruları Hemen Sınıfta Bırakma Beni Olduğum Gibi Sev.
Değiştirmeye Çalışmadan Sev Beni ve Sevgimi... Sevgimi Sorgulama, Sevgini de Sorgulama. Aşkın Gerçekse Zaten İstemeden Çekilirsin Bana. Ben de Sana. Ama Aklınla Kendini Korkutup Ego da Uyup Uzaklaşma Benden ve Uzaklaştırma Kendinden. Yorulursun/ Yoruluruz... Varlığım Ürkütücü Gelmeye Başlar Sana Aklın Bulanır.
Yapma! Kurgulama! Sadece Sev!
Sevmek Basit Bir Şey. AŞK da!
Ya Vardır Ya Yoktur!
Kalbinin SeSini Duy ve Onu Dinle!
İster Gel İster Gelme!
Hiçbir Şeye Mecbur Değilsin Unutma!
Ama Geliyorsan da Sadece Sen Gel, Kendin Gel, Sevginle Gel, Kabinle Gel...[İ.G&A.B]


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder